İnsan Kaynakları Politikamız

Çılga metal aksesuar, alanı konusunda her zaman yenilikçi politikalar ortaya koyar ve izler. Rekabet düzeyinin yüksek olduğu yurt içi ve yurt dışı pazarlarda konumunu koruyup büyütmek hedefiyle belirlediği stratejilerle farklılık avantajı yaratma hedefiyle hareket eder. Üstün mamül kalitesi, makul fiyat politikası ve hızlı teslim süreci. Küresel çapta popülerlik kazanmak ve dağıtım kanallarını güçlendirmek amacıyla ürün gamını sürekli yenileyerek aksesuarın her alanında modayı şekillendiren koleksiyonlara imza atar.

Tüketici ihtiyaçlarına yönelik estetik, işlevsel, ergonomik ve tasarım üstünlüğü bulunan yeni ürünlerle marka algısını yükseltir, sahibi olduğu global markalarla ülke ekonomisine katkıda bulunur.

Çılga Metal Aksesuar Sanayi ve Ticaret Limited Şirket “İnsan Kaynakları Politikamızın” başlıca hedefi, çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, kuruma bağlılıklarını güçlendirerek verimli süreçlerin ortaya çıkmasını sağlamak, şeffaflık prensibine uygun bir şekilde her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına olanak sağlayarak, çalışanlarına rahat ve huzurlu bir aile ortamı oluşturmaktır.İnsana yatırım yapmayı temel ilkelerinden biri olarak benimseyen Çılga Metal Aksesuar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ nin başarısının arkasında, kaliteli ve mutlu insan gücü yatmaktadır. Doğru insan kaynağını tespit etmek, alımı gerçekleştirmek, adaptasyonunu sağlamak, yüksek motivasyonla çalıştırmak ve kuruma aidiyet duygusunu geliştirmek temel görev olarak benimsenmiştir.

Çılga Metal Aksesuar Sanayi ve Ticaret Limited Şirket bu amaçla, çalışanların teknik ve davranışsal yetkinliklerinin geliştirilmesini sağlayarak, çalışanların yeteneklerine uygun kariyer planlarında ilerlemelerine katkıda bulunmaktadır. Çalışanların süreçlerde etkin rol oynaması, şirket kararlarının hızla alınmasını, böylece gelişim ve verimlilik elde edilmesini sağlamaktadır.