Gizlilik Politika İlkelerimiz

YASAL UYARI

Bu sitenin sahibi ve yürütücüsü Çılga Metal Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Şti. 'dir. ÇILGA internet sitesindeki tüm dokümanlar Çılga Metal Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Şti. mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

GİZLİLİK

Çılga Metal Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Şti. web sitesi'nde yer alan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi'nde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda , nihai ve güvenilir enformasyonu , Çılga Metal Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Şti. den temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi'nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyleÇılga Metal Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Şti. 'nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kulacının Çılga Metal Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Şti. sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halindeÇılga Metal Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Şti. , kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Çılga Metal Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Şti. web sitesi, "kullanım şartları"nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme , yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir..